Neden Biz

Neden Bizi Seçmelisiniz!

Yabancı Öğretmenlerle Birebir Özel Dersler

Anadili İngilizce olan uzman öğretmenlerle birebir özel dersler alır, böylece dil bilgilerini daha hızlı ve doğru bir şekilde geliştirirsiniz.

Gramer Grup Dersleri

Alanında uzman Türk öğretmenlerimizden haftanın belirli gün ve saatlerinde İngilizce Gramer dersleri alma imkânı elde etmiş olursunuz.

Kişiselleştirilmiş Eğitim

Her öğrencinin dil becerileri ve öğrenme hızı farklıdır. Sizin ihtiyaçlarınıza ve seviyenize uygun içerikler ve eğitim materyalleri sunarak, en verimli öğrenme deneyimini yaşamanızı sağlar.

İnteraktif ve Etkileşimli Dersler

Dil öğrenme süreci sıkıcı ve monoton olmamalıdır. İnteraktif ve etkileşimli derslerle öğrenme sürecinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirir. Öğrenciler, öğrenme materyalleri, dil oyunları ve pratik alıştırmalarıyla dili aktif bir şekilde kullanarak daha hızlı ilerler.

Uluslararası Geçerli Sertifika

Online eğitiminizin sonunda sizlere Avrupa Dil Konseyi’nden onaylı bir sertifika verilir. Almış olduğunuz sertifika uluslararası bir geçerliliğe sahip olduğundan dolayı Türkiye’deki bütün başvurularınızda kabul edilmekte olup, hemen hemen bütün dünyada geçerlidir.

Esnek ve Uygun Fiyatlı Seçenekler

İş veya günlük yaşamın yoğunluğu içinde zaman ayırmak bazen zor olabilir. Esnek eğitim seçenekleri sunarak dilediğiniz zaman diliminde öğrenme imkanı verir. Ayrıca, rekabetçi ve uygun fiyatlı eğitim paketleriyle kaliteli dil eğitimini bütçenize uygun bir şekilde almanızı sağlar.

shape
shapes

ingilizcekursu.com ile kariyer hedeflerinizi bir sonraki

Seviyeye Taşıyın!

Şimdi üye Ol
shapes