Kurumsal

  1. Anasayfa
  2. Kurumsal
ingilizcekursu.com Hakkında

Neden Biz?

ingilizcekursu.com, Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursları bünyesinde bulunan en profesyonel ve yeni nesil online interaktif İngilizce öğrenme platformudur. Online interaktif eğitim platformumuza kayıt olan öğrenciler, kendilerine sunulan eğitim materyalleri ile otonom eğitimlerine devam ederken, ana dili İngilizce olan öğretmenlerle de birebir özel dersler yaparak daha kolay ve hızlı İngilizce öğrenmektedir. Öğrenciler hedeflerine ulaşmak için kendilerine en uygun paketi eğitim danışmanı yönlendirmesiyle seçtikten sonra eğitimlerine gün içerisinde başlayabilmektedir.


30+ Kurs
Canlı Ders
3000+ Öğrenci
Europass Onaylı Sertifika

Neden Biz

Anadili İngilizce olan uzman öğretmenlerle birebir özel dersler alır, böylece dil bilgilerini daha hızlı ve doğru bir şekilde geliştirirsiniz.

Alanında uzman Türk öğretmenlerimizden haftanın belirli gün ve saatlerinde İngilizce Gramer dersleri alma imkânı elde etmiş olursunuz.

Her öğrencinin dil becerileri ve öğrenme hızı farklıdır. Sizin ihtiyaçlarınıza ve seviyenize uygun içerikler ve eğitim materyalleri sunarak, en verimli öğrenme deneyimini yaşamanızı sağlar.

Dil öğrenme süreci sıkıcı ve monoton olmamalıdır. İnteraktif ve etkileşimli derslerle öğrenme sürecinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirir. Öğrenciler, öğrenme materyalleri, dil oyunları ve pratik alıştırmalarıyla dili aktif bir şekilde kullanarak daha hızlı ilerler.

Online eğitiminizin sonunda sizlere Avrupa Dil Konseyi’nden onaylı bir sertifika verilir. Almış olduğunuz sertifika uluslararası bir geçerliliğe sahip olduğundan dolayı Türkiye’deki bütün başvurularınızda kabul edilmekte olup, hemen hemen bütün dünyada geçerlidir.

İş veya günlük yaşamın yoğunluğu içinde zaman ayırmak bazen zor olabilir. Esnek eğitim seçenekleri sunarak dilediğiniz zaman diliminde öğrenme imkanı verir. Ayrıca, rekabetçi ve uygun fiyatlı eğitim paketleriyle kaliteli dil eğitimini bütçenize uygun bir şekilde almanızı sağlar.