Kurs Detayları

Course Image

Sağlık Turizmi Sertifikası

Bu eğitim paketini satın aldıktan hemen sonra, tarafınıza bir eğitim koçu tanımlanmaktadır.

Eğitim koçunuz size gün içerisinde ulaşıp, eğitim süreciniz ve eğitim platformlarınızın nasıl kullanılacağı hakkında bir sunum yapacaktır.

Aynı zamanda MEDICAL NURSING kitabınız satın aldığınız gün itibariyle kargoya verilecek ve 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.

Eğitiminiz tamamlandıktan sonra sizlere bir seviye belirleme sınavı yapılacak ve Uluslararası geçerli sertifikanız hazırlanıp tarafınıza kargo yoluyla gönderilecektir.


Resmi Gazetede yayınlanan ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ VE TURİSTİN SAĞLIĞI HAKKINDA YÖNETMELİK 'e göre; Uluslararası sağlık turizmi biriminde, sorumlu dâhil yabancı dil bilen en az 2 personel istihdam edilmesi gerekmektedir. Yabancı dilin birisinin İngilizce olması zorunludur.

Yabancı dil yeterliliği için aşağıdaki belgelerden en az birine sahip olmak gerekir.

a) İngilizce veya hizmet sunulacak uluslararası sağlık turisti dilinden Yükseköğretim Kurulu tarafından yapılan ya da yaptırılan sınavda veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında yüz üzerinden en az altmış beş puan almış olmak ya da ÖSYM tarafından bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak.

b) İngilizceden veya hizmet sunulacak uluslararası sağlık turistinin dilinden Avrupa Dil Portfolyosunda yer alan B2 dil düzeyini gösterir belgeye sahip olmak.

ingilizcekursu.com, Avrupa Dil Portfolyosu tarafından akredite ve tescil edilmiş eğitimi ve sertifikayı vermektedir. 

shapes

ingilizcekursu.com ile kariyer hedeflerinizi bir sonraki

Seviyeye Taşıyın!

Şimdi üye Ol
shapes