Kurs Detayları

  1. Anasayfa
  2. Kurs Detayları
MESLEKİ İNGİLİZCE

Sağlık Turizmi Sertifikası

Bu eğitim paketini satın aldıktan hemen sonra, size özel bir eğitim koçu atanmaktadır.

Eğitim koçunuz, sizinle iletişime geçerek eğitim süreciniz hakkında detaylı bilgi sağlayacak ve eğitim platformlarını nasıl etkili bir şekilde kullanabileceğinizi anlatacaktır.

Aynı zamanda, MEDICAL NURSING kitabınızın siparişi verildiği gün itibariyle kargoya teslim edilmesi sağlanacak ve en geç 3 iş günü içinde adresinize ulaştırılacaktır.

Eğitiminiz başarıyla tamamlandıktan sonra, sizden bir seviye belirleme sınavına katılmanız istenecek ve bu sonuçlara göre uluslararası geçerliliği olan bir sertifika hazırlanıp adınıza düzenlenecektir. Sertifikanız, kargo yoluyla adresinize gönderilecektir.

Resmi Gazetede yayınlanan ULUSLARARASI SAĞLIK TURİZMİ VE TURİSTİN SAĞLIĞI HAKKINDA YÖNETMELİK gerekliliklerine göre; Uluslararası sağlık turizmi birimimizde, en az 2 personel istihdam edilmekte olup, bu personellerden birinin İngilizce dilini akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğine sahip olması zorunludur.

Yabancı dil yeterliliği için aşağıdaki belgelerden en az birine sahip olmanız gerekmektedir:

a) İngilizce veya hizmet sunulacak uluslararası sağlık turistlerinin dilinden Yükseköğretim Kurulu tarafından yapılan ya da yaptırılan sınavda veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı'nda yüz üzerinden en az 65 puan almış olmanız veya ÖSYM tarafından bu puana denk kabul edilen uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmanız gerekmektedir.

b) İngilizce veya hizmet sunulacak uluslararası sağlık turistlerinin dilinden Avrupa Dil Portfolyosu'nda yer alan B2 dil düzeyini gösteren bir belgeye sahip olmanız gerekmektedir.

ingilizcekursu.com, Avrupa Dil Portfolyosu tarafından akredite ve tescil edilmiş eğitim programları ile sertifikaları sunmaktadır.

8250₺ 14500₺

  • Konu Anlatım Videoları
  • Eğitim Koçu Desteği
  • Medical Nursing Eğitim Kitabı
  • Sağlık Bakanlığı Onaylı Sertifika
  • Avrupa Dil Portfolyosu
  • MyKelime Platformu
  • Mobil Uygulama
  • Europass (Avrupa'ya Geçiş Hakkı)